Marcin Sobociński – Prezes konkursu

Organizator konkursu Miss Mazowsza od 10 lat.

W dorobku konkursu:

Miss Mazowsza 2008 Joanna Chrustowska – IV-wicemiss Polski 2008 i Miss Polski telewidzów Polsatu 2008

Miss Mazowsza 2009 Monika Lewczuk – I wicemiss Polski 2009 i tytuł I wicemiss Globe International 2009 spośród 50 kandydatek z całego świata podczas finału w Albanii

Miss Mazowsza Północnego 2011 Ewelina Radgowska – IV Wicemiss Polski 2011

II Miss Mazowsza 2012 Klaudia Wiśniowska – IV Wicemiss Polski 2012

Miss Mazowsza 2014 Ewa Mielnicka – Miss Polski 2015

Miss Mazowsza 2015 Marta Bieniek – II-wicemiss Miss Polski 2016

Absolwent reżyserii filmowej i telewizyjnej Warszawskiej Szkoły Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy.

Organizator koncertów charytatywnych z których dochód przekazywany jest chorym dzieciom – gośćmi specjalnymi koncertów byli m.in.: Ewelina Flinta, Aleksandra Szwed, zespół Kombii, Czerwone Gitary, Urszula, Cliver, Andre i wielu innych znakomitych artystów.

Szef reżyserki przy realizacji reality „Big Brother”, „Fabryka Gwiazd” oraz wielu teledysków i reklam.

Reżyser teledysków grupy Boys do utworów „Będziesz moja” , „Ty, tylko ty” , „Lody” , „To nieważne jak i gdzie” , „ Odczep się ode mnie”, „Magiczny czas otulił nas”.

Producent i reżyser reklam, filmów dokumentalnych, reportaży itp. oraz organizator eventów i koncertów.

Prywatnie: szczęśliwy tata i podobno miły, szarmancki, zaradny, seksowny, czuły, inteligentny, pewny siebie i bardzo skromny 🙂

Karolina Wardakowska – Właściciel Agencji Modelek i Hostess „Carmin”.
Project manager Konkursu Miss Mazowsza 2017 odpowiedzialny za działania marketingowe. Absolwentka Geografii na Uniwersytecie Warszawskim, studentka studiów magisterskich (stacjonarnie) na specjalności geoinformatyka, kartografia i teledetekcja.

Przeszło 7-letnie doświadczenie w branży modelingowej oraz eventowej, poparte sukcesami na wybiegach i mnóstwem zrealizowanych sesji zdjęciowych oraz kampanii reklamowych. Laureatka wielu Konkursów Piękności m.in.:

-I-Vice Miss Egzotica International 2016,
-II-Vice Miss Mazowsza Północnego 2011,
-Miss Foto Models Regionu wołomińskiego 2011,
-Miss Foto Models Poland Royal Air Maroc 2011,
-Bursztynowa Miss Polski Jantar 2011.

Od 2011 roku zdobywała doświadczenie zawodowe głównie na stanowiskach marketingowych, managerskich oraz sprzedażowych w firmach związanych z biznesem, wydawnictwami, sztuką, organizacją eventów i imprez medialnych, turystyką, awioniką i branżą FMCG.

Obserwacje, analiza rynku i doskonała znajomość branży marketingowej pozwalają na wsparcie branży eventowo-modowej posiadanym przez nią know-how.

Jako geograf z pasją bierze czynny udział przy projektach realizowanych przez Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji UW, a w pierwszych latach studiów działała w europejskiej organizacji zrzeszającej studentów i absolwentów geografii- EGEA (European Geography Association), gdzie m.in. organizowała Międzynarodowe Kongresy Naukowe oraz fora dyskusyjne.

Biegle mówi w języku angielskim, sprawnie posługuje się także językiem hiszpańskim oraz niemieckim – co potwierdzają międzynarodowe certyfikaty biegłości językowej.

Wysoka kreatywność i ogromna asertywność pozwalają na sukcesy przy projektach związanych bezpośrednio z jej pasjami, jakimi są: organizacja eventów, nawet imprez masowych, czy dużych gal medialnych, geografia społeczno- ekonomiczna świata, geoinformatyka, turystyka, ochrona zdrowia, gospodarka globalna, motoryzacja, awionika oraz innowacyjne technologie.

Pasją są: podróże, nauka języków obcych, ekonomia międzynarodowa, problemy zdrowotno- socjalne przed jakimi stawiani są ludzie na całej Ziemi, geoinformatyka i kartografia – to wszystko rozwija na studiach geograficznych. Ulubione regiony to: wyspa Hispanola (Haiti i Dominikana) oraz Archipelag Wysp Zielonego Przylądka.

W wolnym czasie przekrojowo opisuje zjawiska globalizacji na kuli ziemskiej oraz współtworzy takie Gale jak 10. Jubileuszowy Finał Konkursu Miss Mazowsza 2017 i wspiera eventy jako właścicielka Agencji Modelek i Hostess.

Natomiast relaksuje się podczas jazdy na snowboardzie, nartach, tańcząc bachatę, uprawiając sporty motorowodne lub po prostu śpiewając i grając na bębnach afrykańskich.

Małgorzata Węgrzyn – Specjalista ds. sponsoringu

Absolwentka Reżyserii filmowej i telewizyjnej Filmowej Akademii Miroslava Ondricka w Pisku ( 2012 r.)

Reżyser filmowy, reklamowy i telewizyjny

Pracuje przy organizacji produkcji największych stacji telewizyjnych

Pozyskuje fundusze na własne produkcje filmowe – reportaże, filmy dokumentalne oraz fabularne

Właściciel Total Film Sp. z O. O.

Właściciel fundacji „Druga Runda”

Redaktor portalu MMA Rocks

Prywatnie- szczęśliwa mama, pasjonatka fotografii i sztuk walk, które czynnie uprawia 🙂